מהי כספת ביתית?

כספת ביתית מאחסנת את הדברים החשובים והיקרים לליבכם ומגנה ומחביאה אותם. משרה רוגע נפשי ומורידה אבן מהלב בכל רגע נתון. בשביל להיות רגועים, יש לאחסן את דברים יקרים אלו ולנעול אותם בכספת. הכספת הביתית תשמור עליהם מכל פגע. יש לנעול את כספות אלו באמצעויות נעילה שונות. לכספות ביתיות יש אפשרויות נעילה שונות, כמו נעילה ביומטרית, קוד, נעילה עם מפתח, נעילת קומבינציה מכנית או אלקטרונית ועוד. כל כספת ביתית מתאימה לצרכים שונים, כל כספת בגודל שונה כדי לאחסן סוגים שונים של פריטים. הכוונה, רצוי לאחסן מוצרים קטנים בכספת קטנה ומוצרים גדולים בכספת גדולה. 

ניתן לאחסן בכספות מסמכים, כסף, מפתחות, דברי עבודה, דברים ללימודים, מפתחות או כל פריט יקר ערך אחר שצריך להסתיר. 

 מהם היתרונות של כספת ביתית?

לכל כספת ביתית יש יתרונות וחסרונות, החשיבות היא להתאים לצרכים. תחשבו עם עצמכם איזה סוג של כספת תרצו איזה גודל ואיזה נעילה מתאימה עבורכם. רכשו את הכספת עם היתרונות המתאימים לצרכים שלכם. 

כספת ביתית קטנה – נכנסות למקומות מוסתרים, ניתן להתקינם באורונות, מגירות או כל מקום נסתר אחר, נסתרות לעין ונותנות מענה לצרכים קטנים. 

כספת ביתית גדולה – ניתן לאחסן בהם פריטים גדולים פיזית ויקרי ערך שלא ניתן להכניסם בכספות ביתיות קטנות. יש להן לעיתים גם יתרון של משקל כבד המקשה על העקירה שלהן.

כספות ביתיות בתקן – תקן מבטיח לכם רוגע ושקט נפשי שהדברים היקרים בטוחים במקומם, ועמיד בפני פריצות.

כספות ביתיות כבדות – את כספות אלו לא ניתן לסחוב ולברוח בעת פריצה. זהו יתרון לא פחות חשוב מכל היתרונות האחרים. 

כל הכספות טובות, השאלה מה הכי מתאים לצרכים שלכם. לפני בחירת הכספת תמדדו את המקום בו אתם רוצים לשים את הכספת ותכננו הכל מראש.

 

5 טיפים לבחירת כספת ביתית מוצלחת:

  1. לפני רכישת הכספת, התייעצו עם מכרים או בעלי מקצוע היראו לכם את הכספות המתאימות ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם. ככל שהכספת תהיה מותאמת לגודל המוצרים כך היעילות תהיה גבוהה יותר. טיפ זה מומלץ מכיוון שאם תבחרו כספת בעצמכם זה לא דבר רע, אבל תסכימו איתנו שהתייעצות עם בעל מקצוע הרבה יותר איכותית. 
  2. חשוב שהכספת תהיה מונחת במקום מוסתר כמו בתוך מגירה או ארון ולא במקום שנראה לעין. טיפ זה הינו פחות חשוב מחשיבה על הגודל. יש לדאוג כי הכספת מוסתרת היטב.
  3. נעילת הכספת – כאשר אתם רוכשים כספת ומחביאים אותה ובוחרים גודל זה לא מספיק. אתם צריכים לנעול את הכספת באמצעות נעילה טובה העמידה בפני פריצות. לא משנה באיזה סוג נעילה תבחרו – הכי חשוב שתהיה טובה ולא ממסובכת עבורכם. כל אחד לפי הנוחיות שלו. יש כאלה המעדיפים נעילה באמצעות קוד, וכאל שמעדיפים מתח או לחילופין נעילה ביומטרית וכדומה. 
  4. אל תתפתו לרכוש כספת זולה לא מובטח שהיא תתן לכם מענה בזמן אמת.
  5. השוו גדלים. יכול להיווצר מצב בו תרצו להכניס דברים נוספים לכספת שלא חשבתם עליהם קודם לכן מומלץ לקחת כספת טיפה יותר גדולה ממה שתכננתם.